Body Wraps jsou tělové zábaly ve formě wrapu. Metoda wrapu pochází z Americké Floridy, kde se tyto zábaly používají snad všechny Hollywoodské hvězdy. V USA se tato metoda wrapu používá více než 20 let. Díky metodě wrapů se rychle, bezbolestně a bez větší námahy zbavíte svého problému.

 

Takto se rozpovídala Tyra Banks o tělových zábalech ve své talkshow:

 

Jeden zábal nemůže fungovat nikdy na všechno, proto naše společnost jako jediná v České republice nabízí 4 typy Body Wraps :

Body Wraps Slim  (hubnutí)

Body Wraps Detox (detoxikace)

Body Wraps Anticellulite (proti celulitidě)

Body Wraps Sport (vyrýsování postavy a relaxace pro svaly)

 

Dělení a rozdíly mezi prováděním metody wrapu a složením speciálních látek, ze kterých se zázračné lázně vyrábí, jsou poměrně velké. Proto nabídku wrapů pod ochranou známkou Body Wraps najdete pouze u partnerských salónů, které byli důkladně proškoleni, složili závěrečné testy a používají profesionální dermatologicky testované přírodní produkty Body Wraps.

Navštivte náš PROFI salón Body Wraps, Českomoravská 18, Praha 9, 198 00.

Tel. : +420 724 595 345, info@bodywraps.cz, www.vip-masaze.cz

IMG_1044 (1)

Jako dárek k 1. proceduře dostanete ZDARMA ALL INCLUSIVE vstup v hodnotě 300,-kč do Luxusního dámského fitness Red Fit www.redfit.cz

Nabídku ostatních partnerů naleznete zde: http://bodywraps.cz/partnerske-salony/

 

Každý z wrapů prošel testováním a všechny se ukázaly jako 100% účinné.

Společnost Body Wraps je chráněna ochranou známkou a proto je používání této ochranné známky bez povolení majitele zakázáno.

 

Chcete se stát naši partnerem? více info: http://bodywraps.cz/spoluprace-hbw/