Body Wraps jsou tělové zábaly ve formě wrapu. Tyto zábaly se provádí pomocí obinadel, která jsou namočena ve speciální lázni, která je připravená z čistě přírodních produktů a vždy řeší danou problematiku. Body Wraps se staly oblíbenou procedurou i v ČR a SK. V USA má wrapování svou tradici a dochází na ní snad všechny Hollywoodské hvězdy.

 

Takto se rozpovídala Tyra Banks o tělových zábalech ve své talkshow:

 

Rozdělení druhů Body Wraps jsme vždy vytvářeli na základě požadavků a problémů našich klientů. Proto vznikly 4 Body Wraps, které Vám bude provádět námi proškolení kosmetička, či masérka. Body Wraps se dělí na:

Body Wraps Slim  (zeštíhlení)

Body Wraps Detox (detoxikace)

Body Wraps Anticellulite (proti celulitidě)

Body Wraps Sport (regenerace svalů)

 

Druhy Body Wraps se liší hlavně ve výběru účinných látek ve směsi, ze které zábal připravujeme. Jiná je i technika vázání – bandážování Body Wraps.

Prvním wrapem pro domácí použití se stala novinka Body Wraps BELLY – set pro lepší spalování tuků v oblasti břicha.

 

Pokud by jste si chtěli na Body Wraps zajít v Praze doporučíme Vám náš salón Body Wraps, Českomoravská 18, Praha 9. Tel. : +420 774 076 890, salon@bodywraps.cz, www.victoriaanna.cz

Jako dárek k první proceduře dostanete ALL INCLUSIVE vstup v hodnotě 349,- Kč do luxusního dámského fitness Red Fit www.redfit.cz

 

Naše profi partnery naleznete zde: JDI NA PROFI PARTNERY

 

Každý z wrapů prošel testováním a všechny se ukázaly jako 100% účinné.

Společnost Body Wraps je chráněna ochranou známkou a proto je používání této ochranné známky bez povolení majitele zakázáno.

 

Chcete se stát naši partnerem? VÍCE INFORMACÍ