Recepční ve fitness – 80 nebo 40 hod/měs.

Do dámského fitness a wellness Red Fit na Praze 9, ul. Českomoravská (www.redfit.cz) hledáme kolegyni, na pozici recepční. Jednalo by se o odpoledne 16 – 20 hod PO – PÁ celkem tedy 80 hod/měs. Může se rozdělit i na 2 směny tzn. 40 hod/měs.

Náplň práce:

Prodej pernamentek, nápojů, prodej občerstvení.

Komunikace s klienty.

Obsluha strojů Body Space.

Administratitvní činnost.

Příprava a expedice zboží z e-shopu.

Požadujeme:

Velmi dobré komunikační vlastnosti.

Milý a příjemný vzhled.

Ochota učit se novým věcěm.

Min. středoškolské vzdělání.

Umění práce na PC.

Nabízíme:

Ohodnocení 80,- Kč/hod + 2% z prodaných pernamentek.  Při úvazku 80 hod by se jednalo cca o 7.000,- Kč).

Práce na DPP vhodná pro studentky a matky na mateřské dovolené.

Možnost karierního růstu – Red Fit, Red Academy, Body Wraps.

Mladý dynamický tým, firemní akce.

Nástup je možný ihned.

Své životopisy s fotografií posílejte na email info@bodywraps.cz

Děkuji budeme se těšit Bc. Zuzana Drnek