Body Wraps SPORT je metoda, která byla speciálně vyvinuta pro sportovce, osoby které vykonávají manuální práci a lidi s jednostrannou statickou zátěží (např. Práce na počítači.)

logo_boby_wraps_sport

Díky této metodě se tělo zbaví nadbytečné vody, kterou namáhané tělo zadržuje. Postava se díky Body Wraps SPORT viditelně vyrýsuje, zvýrazní se svalová hmota, prohřátí a protáhnutí zajistí urychlení regenerace svalstva, svalstvo přestane bolet a člověk získá zpět energii pro další fyzický výkon.

Při testování Body Wraps Sport , jsme pomohli fitness trenérům jsme protáhli ztuhlé svalstvo, které se díky hřejícímu zábalu lépe regenerovalo a tím přestalo bolet a být unavené. Profi sportovcům jsme pomohli rozhýbat lymfatický systém, díky tomu jejich těla nezadržují nadbytečnou vodu. Kulturisté na tuto proceduru chodí proto, aby nemuseli držet jejich nezdravý týdenní půst bez vody – tělo se vyrýsovalo do požadované podoby již po 1. wrapu. Klientům z fitness centra jsme ,,vylepšili,, postavy – po wrapu byli krásně vyrýsovaní a měli motivaci pro další cvičení. Manuálním pracovnicím (např. Uklízečce a servírkám – naše stálé klientky) jsme pomohli od bolavých unavených a velmi oteklých novou.

Výsledek po 1. Body Wraps SPORT:body wraps sport

 

RYCHLÝ KONTAKT

Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.

Odesílání

©2018 Body Wraps - Zuzana Drnek | Kontakt

nebo

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

nebo    

Zapomněli své údaje?

nebo

Create Account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

zavřít