LOGO_BW_FINAL_03

Body Wraps Anticellulite je metoda, kde se dá bezbolestně zbavit nehezké pomerančové kůže zvané celulitida (celulita). Tato metoda je velmi vhodná pro ty, kterým je nepříjemná liposukce, či dalších drastičtější řešení pro tento typ problému. Během několika kůr dojde i k úbytku centimetrů ve spodní části těla a vytvarovaní: ,,lepšího pozadí,, jako můžete vidět na obrázku.

Tohoto výsledku jsme dosáhli po 6 ti kůrách Body Wraps Anticellulite.

1 2 3 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Při testování jsme při tom nejhorším stádiu celulitidy dosáhli naprosto perfektního výsledku ,,hladkého,, pozadí po 6 kůrách. každá noha se nám navíc zúžila viz tabulka a hýždě se krásně zvedly a vytvarovaly. Za 3 měsíce od poslední kůry se nic nezměnilo. Pozadí zůstalo stejné jako po této kůře. Klientce jsme doporučili, aby jednou za 2-3 měsíce docházela na udržovací kůru z důvodu toho, že má celulitidu dědičnou.

dne 13.1.2015předPo 6 kůřeCelkem
Boky888612
Hýždě103100
Stehno – horní6156
Stehno – spodní4645
Lýtko34

33

Tento Body Wraps je vhodný i pro muže.

zuzka_151104_banner_anticellulite_zluty_navrh

RYCHLÝ KONTAKT

Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.

Odesílání

©2018 Body Wraps - Zuzana Drnek | Kontakt

nebo

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

nebo    

Zapomněli své údaje?

nebo

Create Account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

zavřít