Recepční ve fitness – 80 nebo 40 hod/měs.

Do dámského fitness a wellness Red Fit na Praze 9, ul. Českomoravská (www.redfit.cz) hledáme kolegyni, na pozici recepční. Jednalo by se o odpoledne 16 – 20 hod PO – PÁ celkem tedy 80 hod/měs. Může se rozdělit i na 2 směny tzn. 40 hod/měs.

Náplň práce:

  • Prodej pernamentek, nápojů, prodej občerstvení.
  • Komunikace s klienty.
  • Obsluha strojů Body Space.
  • Administratitvní činnost.
  • Příprava a expedice zboží z e-shopu.

Požadujeme:

  • Velmi dobré komunikační vlastnosti.
  • Milý a příjemný vzhled.
  • Ochota učit se novým věcěm.
  • Min. středoškolské vzdělání.
  • Umění práce na PC.

Nabízíme:

  • Ohodnocení 80,- Kč/hod + 2% z prodaných pernamentek.  Při úvazku 80 hod by se jednalo cca o 7.000,- Kč).
  • Práce na DPP vhodná pro studentky a matky na mateřské dovolené.
  • Možnost karierního růstu – Red Fit, Red Academy, Body Wraps.
  • Mladý dynamický tým, firemní akce.
  • Nástup je možný ihned.

Své životopisy s fotografií posílejte na info@bodywraps.cz

Děkuji budeme se těšit

Bc. Zuzana Drnek

RYCHLÝ KONTAKT

Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.

Odesílání