Asistent/ka eshopu Body Wraps

Do našeho teamu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Asistent/ka eshopu Body Wraps.

Spo. Body Wraps se zabývá distribucí produktů pro zeštíhlující, proticelulitidní, detoxikační zábaly a zábaly pro sportovce. Místo výkonu práce Praze 9, ul. Českomoravská (www.bodywraps.cz. Pracovní doba po – pá  9 – 14 hod. Odměna 12.500,- Kč

Náplň práce:

Komunikace s klienty.

Administratitvní činnost, příprava a expedice zboží z e-shopu.

Organizace brigádníků.

Objednávky zboží.

Vystavování faktur.

Požadujeme:

Práce s účetním systémem Pohoda výhodou.

Velmi dobré komunikační vlastnosti.

Praxe s prací v eshopu výhodou.

Práce na PC (internet, excel, Google disk aj.)

Dochvilnost a spolehlivost.

Nabízíme:

Ohodnocení 12.500,- Kč (+ osobní ohodnocení)

Zkrácený úvazek, pravidelná brigáda

Práce na DPP, ŽL

Mladý dynamický tým, firemní akce.

Nástup je možný ihned.

Své životopisy s fotografií a motivačním dopisem posílejte na email tomas.rada@bodywraps.cz tel: 604 330 073

RYCHLÝ KONTAKT

Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.

Sending