Metoda Body Wraps Anticellulite trvá 120 min (15 min vysvětlení a měření, 15 min wrapování do speciálních bandáží, 60 min ležení, 30 min speciální anticelulitidní masáž, )

zuzka_151104_banner_anticellulite_bily_navrh

Jak metoda probíhá

Před metodou Body Wraps je vhodné se osprchovat a nejlépe udělat celotělový peeling. NEMAZAT se krémem ani olejem!

2 hod před procedurou se nesmí jíst. Důležité ale je, aby jste na wrap nebyli hladoví. Proto si před akcí dejte alespoň kefír, či něco lehkého. U Body Wraps Anticellulite je dobré jít před akcí cvičit.

Metoda Body Wraps Anticellulite probíhá tak, že se Vás wrapařka nejprve informuje, co se bude dít. Změří Vám dolní končetiny (obvod stehen, lýtka, hýždí, břicha). Poté následuje tlaková terapie ve formě wrapu. Speciální Body Wraps bandáže jsou namočeny v lázni, která je připravená z profesionálního produktu Body Wraps (Kaolinu, zeleného čaje a speciálních vzácných minerálů). Jedná se o čistě přírodní dermatologicky testovaný produkt. Nejedná se o celotělový zábal. Balí se pouze spodní část těla. V zábalu budete 60 min. Poté Vás čeká speciální anticelulitidní masáž.

Jak to, že je metoda Anticellulite účinná

1)       Speciální Anticelulitidní masáž: Podpoříme krevní oběh v místě celulitidy a tím urychlíme látkovou výměnu – mechanicky rozbíjíme nerovnosti v podkoží.

2)    Detoxikace: Z Vašich tukových buněk Vám tento skvělý zábal vytáhne škodlivé toxiny. V průběhu detoxikace se Vaše tukové buňky smrští a vyrovnají se nerovnosti  viz obr.  (odstranění pomerančové kůže)

3)     Lymfatická drenáž: Díky metodě wrapu rozhýbeme lymfatický systém

4)      Aloe Vera: Pomáhá detoxikaci organismu. (ideální užívat během kúry)

2. stránka větsím - budeme to na tom ukazovat

Po celou dobu procedury je vhodné pít drink z Aloe vera, který je určený speciálně pro detoxikaci organismu. My doporučujeme přírodní šťávu Aloe vera, která Vám poslouží k detoxikační kůře i v dalších dnech.

Výsledek vidíme již po druhém až třetím zábalu. Velmi záleží na tom jaký stupeň celulitidy klientka má. Po úvodní konzultaci wrapařka navrhne pro klienta nejlepší řešení, které se dá samozřejmě v průběhu kůry upravovat dle výsledků. Tuto kůru doporučujeme kombinovat 2 x týdně a doporučujeme zdravý životní styl.

Při testování se projevilo, že výsledek anticelulitidního wrapu je trvalý – bez navracejícího se jojo efektu. Pro osoby s dědičnou celulitou doporučujeme udržovací kůry jednou za 2-3 měsíce.

 

RYCHLÝ KONTAKT

Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.

Odesílání

©2018 Body Wraps - Zuzana Drnek | Kontakt

nebo

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

nebo    

Zapomněli své údaje?

nebo

Create Account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

zavřít