Před metodou Body Wraps je vhodné se osprchovat a nejlépe udělat celotělový peeling. NEMAZAT se krémem ani olejem! Ten den již není vhodné cvičit – nastavit si klidný režim. Na Body Wraps si sebou vezměte tenisky a oblečení na cvičení. Před wrapem si promyslete, které části těla jsou nejvíce namáhané.

2 hod před procedurou se nesmí jíst. Důležité ale je, aby jste na wrap nebyli hladoví. Proto si před akcí dejte alespoň kefír, či něco lehkého. Starší podprsenka je vhodná pro kojící matky.

Metoda Body Wraps SPORT trvá 90 min (vysvětlení, zahřátí, strečink, wrapování speciálních bandáží, cvičení, ležení)

1

Jak metoda probíhá?
Před samotným wrapem je u této metody Body Wraps SPORT se tělo musí dostatečně zahřát. Poté následuje protažení tzv. Strečink s profi proškolenou wrapařkou. Takto protáhlé svaly wrapařka zawrapuje člověka do bandáží namočených v lázni, která je připravená z profesionálního produktu Body Wraps (speciálního kaolínu obohaceného o vzácné minerály a heřmánku. Jedná se o čistě přírodní dermatologicky testovaný produkt. V samotném wrapu pak dochází k cvičení – dle pokynů wrapařka. Pak již člověk odpočívá na lehátku. Jedná se o celotělový zábal.

Proč je metoda SPORT účinná?

 

  1. Strečink – díky správnému protáhnutí se budou svaly lépe regenerovat. (tělo není unavené a bolavé)
  2. Lymfodrenáž – Správným zabalením se Vám rozhýbe lymfatický systém a tím dojde k vyloučení nepotřebné vody v těle. (tělo se krásně vyrýsuje)
  3. Zábal a cvičení – teplý zábal uvolní svaly a dojde k vyloučení povrchové vody
  4. Rakytník řešetlákový – významný svým přirozeným obsahem vitamínů A, řady B, C, E, F, K, P-rutinu, nenasycených mastných kyselin omega-3, omega-6 a omega-9, karotenoidů, flavonoidů a dalších biologicky aktivních látek.

 

OBRAZEK_pretizene_svalstvo

Metoda Body Wraps SPORT je vhodná pro:

  • sportovce, kteří zadržují vodu a chtějí mít krásnou vyrýsovanou postavu
  • vrcholové sportovce, kteří mají unavené bolavé svaly
  • kulturisty, kteří nechtějí držet pitný púst před soutěží
  • manuální pracovníky, kteří mají problémy s oteklými končetinami
  • lidi s jednostrannou zátěží (např. Práce na pc, hráče tenisu)

 

4

 

RYCHLÝ KONTAKT

Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.

Odesílání

©2018 Body Wraps - Zuzana Drnek | Kontakt

nebo

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

nebo    

Zapomněli své údaje?

nebo

Create Account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

zavřít