detoxikaceMetoda

Metoda Body Wraps Detox trvá 90 min (30 min vysvětlení, doptání problémů, wrapování do speciálních bandáží, 60 min ležení za příjemné relaxační hudby)

Před metodou Body Wraps je vhodné se osprchovat a nejlépe udělat celotělový peeling. NEMAZAT se krémem ani olejem!

2 hod před procedurou se nesmí jíst. Důležité ale je, aby jste na wrap nebyli hladoví. Proto si před akcí dejte alespoň kefír, či něco lehkého. Ten den již není vhodné další cvičení! Starší podprsenka je vhodná pro kojící matky.

Jak metoda probíhá?

Speciální Body Wraps bandáže jsou namočeny v lázni, která je připravená z profesionálního produktu Body Wraps (sušených minerálů). Jedná se o čistě přírodní dermatologicky testovaný produkt. Profesionální Body Wraps bandáže pak speciálním způsobem wrapařka zawrapuje člověka. Ve wrapu pak člověk 60 min relaxuje. Jedná se o celotělový zábal.

Jak to že je metoda Detox účinná?

Lymfa systém obrázek_0001

1)     Detoxikace organismu: Bandáže namočené ve speciální lázni působí tělo a ,,vysávají,, toxiny. Lázeň se vstřebává do pokožky a působí na člověka z venku.

2)     Aktivace imunitního systému: Správné zabalení do speciálních obinadel rozhýbe imunitní – lymfatický systém. Speciální lázeň pak pomáhá míze – lymfě odvádět rychleji škodliviny z těla a člověk je zdravý.

3)     Relaxace: Odpočinek na lehátku za doprovodu příjemné hudby

4)   Spirulina a Chlorella: Detoxikace organismu. Podpora imunitního systému,
metabolismu a trávicí funkce. Příznivě ovlivňuje funkci jater, žlučníku, ledvin a tlustého střeva.

 

Metodu Body Wraps Detox doporučujeme opakovat jednou za 3 měsíce. Pro osoby s chronickými onemocněními doporučujeme tuto kůru opakovat několikrát po sobě.

RYCHLÝ KONTAKT

Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.

Odesílání

©2018 Body Wraps - Zuzana Drnek | Kontakt

nebo

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

nebo    

Zapomněli své údaje?

nebo

Create Account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

zavřít