Metoda

Před metodou Body Wraps je vhodné se osprchovat a nejlépe udělat celotělový peeling. NEMAZAT se krémem ani olejem!

2 hod před procedurou se nesmí jíst. Důležité ale je, aby jste na wrap nebyli hladoví. Proto si před akcí dejte alespoň kefír, či něco lehkého. Ten den již není vhodné další cvičení! Starší podprsenka je vhodná pro kojící matky.

Metoda Body Wraps Slim trvá 90 min (30 min vysvětlení, měření, wrapování speciálních bandáží, 10 – 15 min cvičení, 45 – 50 min ležení)

Jak metoda probíhá?

Video Body Wraps v USA

 

Speciální Body Wraps bandáže jsou namočeny v lázni, která je připravená z profesionálního produktu Body Wraps (kaolinu, speciálního bahna obohaceného o vzácné minerály a zeleného čaje). Jedná se o čistě přírodní dermatologicky testovaný produkt. Profesionální Body Wraps bandáže pak speciálním způsobem wrapařka zawrapuje klienta.

Jedná se o celotělový zábal.

Jak to že je metoda Slim účinná?

2. stránka větsím - budeme to na tom ukazovat

1)       Lymfodrenáž: Správným zabalením se Vám rozhýbe lymfatický systém a tím dojde k vyloučení nepotřebné vody v těle. (úbytek pokračuje i další dny)

2)     Detoxikace: Z Vašich tukových buněk Vám tento skvělý zábal vytáhne škodlivé toxiny. V průběhu detoxikace se Vaše tukové buňky smrští  viz obr.  (úbytek ihned po 1 Wrapu)

3)      Pohyb: Nastartuje metabolismus – vše funguje rychleji.

4)      Aloe Vera: Pomáhá detoxikaci organismu. (ideální užívat během kůry)

Po celou dobu procedury je vhodné pít drink z Aloe vera, který je určený speciálně pro detoxikaci organismu. My doporučujeme přírodní šťávu Aloe vera, která Vám poslouží k detoxikační kůře i v dalších dnech.

Hubne se již po 1. Zábalu. Doporučujeme pro lidi s dobrým BMI opakovat tuto proceduru 1 za 3 měsíce. Pro osoby se zvýšeným BMI doporučujeme několik kůr po sobě s odstupem 7 – 10 dnů (dle dohody s wrapařkou).

Video ukázka Body Wraps SLIM v ČR.

 

 

RYCHLÝ KONTAKT

Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.

Odesílání

©2018 Body Wraps - Zuzana Drnek | Kontakt

nebo

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

nebo    

Zapomněli své údaje?

nebo

Create Account

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

zavřít