Search
Close this search box.

BODY WRAPS FAQ

Body Wraps jsou tělové zábaly ve formě wrapu, které jsou rozděleny podle potřeb zákazníka a jeho požadovaného cíle. 

Naše společnost Dr.Nek nabízí 5 druhů tělových zábalů Body Wraps rozdělené takto: 

 • Body wraps Slim
 • Slim mothers
 • Fast Slimming
 • Anticellulite
 • Anticellulite maderotherapy 

Body Wraps pomáhají k zeštíhlení postavy, zpevnění pokožky, detoxikaci a odplavení nadbytečné vody z těla. Dále napomáhají k zatažení poporodního bříška, ke zmírnění nehezké pomerančové kůže zvané celulitida, stimulují lymfatický systém, který v těle srovnává hladinu vody a zbavuje tělo škodlivých toxinů. Body Wraps také regenerují pokožku a napomáhají ke správnému fungování organismu. Toto jsou jen hlavní účinky tělových zábalů. Každý jednotlivý druh zábalu má svůj konkrétní účel použití. 

Informace o proeduře Body Wraps slim a co vše lze tímto zábalem řešit naleznete na: 

Dnešní téma – zeštíhlující zábal Body Wraps Slim – YouTube 

Před procedurou je třeba se:

 • nekrémovat,
 • 2 hodiny před začátkem nejíst,
 • provést nemastný peeling. 

Jedna kúra trvá 90 – 120 minut v závislosti na druhu body wrapu. Nejprve vám specialistka připraví povzbuzující čaj, vysvětlí vám, jak správně dýchat a provede stimulaci lymfatického systému. Dále vám specialistka nanese na problémové partie směs ze speciálního přírodního dermatologicky testovaného produktu Body Wraps a zabalí vás do bandáží, které budou namočeny v lázni ze stejné směsi. Bandáže nanese po směru toku lymfy. Následné činnosti jsou různé – záleží na druhu tělového zábalu, který jste si vybrali.

Jak body wraps slim probíhá se můžete podívat na našem YouTube kanálu.

 • 24 hod. se nesprchovat.
 • Vypít denně 2–3 l vody.
 • 3× denně (před každým hlavním jídlem) vypít Body Wraps TEA. O kombinaci zábalů Body Wraps a Body Wraps TEA si můžete přečíst zde: Body wraps metodu lze velmi účinně zhubnnout. (dr-nek.cz)
 • Nepít alkohol a nekouřit.
 • Dodržet zdravý životní styl.
 • V rozmezí 7–10 dnů doporučujeme proceduru zopakovat.

Mezi kontraindikace patří:

 • těhotenství
 • kardiovaskulární choroby
 • infekční onemocnění
 • akutní virová, bakteriální a onkologická onemocnění

Po prodělání vážné nemoci, operaci či při hormonálních poruchách je nutné poradit se svým lékařem, zda můžete jít na kompresní terapii.

Kurz Body wraps lze absolvovat v našem Salonu Dr.Nek na adrese Kloboučnická 1442/4, Praha 4. Prezenční kurz si můžete objednat zde: 

Prezenční kurz Body Wraps Slim – Dr Nek (dr-nek.cz)

Stejně tak lze absolvovat kurz online. Absolvováním kurzu získáte 

 • tištěná skripta
 • certifikát o absolvování kurzu
 • video kurzu na flash disku (v případě online kurzu).

Online kurz si můžete objednat zde: 

Online kurz Body Wraps SLIM – Dr Nek (dr-nek.cz)

Cena kurzu je 4 990 Kč.

 

V závislosti na délce a druhu zábalu se cena pohybuje od 1 490 Kč do 1 990 Kč jednu proceduru. Kompletní ceník body wraps naleznete na:

bodywraps.cz

 

Pro lepší výsledky pro boji s tuky doporučujeme kúru 3 – 10 procedur.

Ano, tělový zábal si můžete udělat i z pohodlí domova sami. K tomu slouží sada Body Wraps Home. Obsahuje směs na zábal, bandáže, termo oblek, Bodywraps Tea, tablety Fat killer a samozřejmě i tištěné podklady a video návod. Body Wraps home si můžete objednat na e-shopu:

Informace o Body Wraps Home najdete také v videu:

Ano, již po PRVNÍ proceduře garantujeme úbytek 5–30 cm v celkovém obvodu těla (měřeno na 9 místech). Tento úbytek je způsoben stimulací lymfatického systému – odplavením vody obsahující toxiny. S novou směsí již umíme bojovat i proti tukům. Směs je klinicky testována! Pakliže chcete výsledky zaznamenat opravdu rychle, pak doporučujeme Body Wraps Fast Slimming. Jedná se o skvělou a účinnou kombinaci zábalu Body Wraps slim a maderoterapie (anticelulitidní masáž), která vám zaručí opravdu rychle viditelné výsledky.

O Body Wraps si můžete přečíst na našem blogu:

Body wraps, unikátní tělové zábaly na hubnutí (dr-nek.cz)

Ano, v tomto případě volíme Body Wraps Anticellulite. Body Wraps Anticellulite je metoda, která přispívá ke zmírnění nehezké pomerančové kůže zvané celulitida. Bandážemi se jemně stimuluje lymfatický systém, ten v těle srovnává hladinu vody a zbavuje tělo škodlivých toxinů.

Na Body Wraps slim mothers můžete jít po klasickém porodu po šestinedělí, v případě císařském řezu po 3 měsících. Tato metoda je bezpečná a vhodná také pro kojící maminky.

 

My jsme se tělovými zábaly Body wraps inspirovali v americké Floridě. Metoda tělových zábalů Body Wraps pochází z balneologie. Balneologie je lékařský obor, který se zabývá studiem a využitím léčebných účinků minerálních vod, bahna, plynů a dalších přírodních zdrojů pro terapeutické účely. Metoda Body Wraps je také účinnou formou kompresní terapie, která se využívá k léčení onemocnění lymfatického systému.

Doporučujeme si s sebou na proceduru vzít náhradní spodní prádlo. Jinak nepotřebujete nic, snad jen dobrou náladu.

MĚJTE PŘEHLED O NOVINKÁCH A SLEVÁCH

 
 

KONTAKTY – SALON

Veškeré informace o salonu Dr-nek Vám poskytne
E-mail: salon@dr-nek.cz

Mobil: +420 774 076 890

 

Naše kurzy můžete objednávat na adrese

E-mail: monika.chrastilova@dr-nek.cz

Mobil: +420 604 330 073

MAPA PROVOZOVEN

KONTAKT

Kloboučnická 1442/4
140 00 Praha 4
salon@dr-nek.cz


© 2024 All Rights Reserved.